www.projektory.ip.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Instalacja TV LED na ścianie

Strona główna  »  Artykuły  »  Instalacja TV LED na ścianie


Instalacja TV LED na ścianie
Instalacja TV LED na ścianie wymaga zastosowania uchwytu o płaskiej konstrukcji. Montaż telewizora w najmniejszej odległości od ściana umożliwiają uchwyty bez regulacji, jednak takie rozwiązanie znacznie ogranicza wygodę użytkowania zamocowanego TV. Dlatego też większość specjalistów od systemów kina domowego poleca uchwyty z pełną regulacją, które niedużym kosztem odległości telewizora od ściany, pozwalają na optymalne jego dostosowanie do kierunku i wysokości wzroku widza.

Jednym z najlepszych uchwytów z pełną regulacją przystosowanym do montażu telewizorów LED jest uchwyt THIN 345, którego podstawową zaletą ultra cienka i stylowa konstrukcja (kolor szary z aluminium). Przy pomocy uchwytu THIN 345 zawiesimy telewizor w odległości zaledwie 35 mm od ściany. Uchwyt pasuje do większości telewizorów z ekranem o przekątnej 32” – 52”. Łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu TV umożliwia uniwersalny rozstaw otworów montażowych w standardzie VESA.

Uchwyt LED THIN345 oferuje możliwość regulacji kąta pochylenia (20 stopni) i obrotu (90 stopni w każdą stronę – 180 stopni) instalowanego ekranu, co tym samym pozwala na jego odpowiednie dopasowanie do indywidualnych preferencji użytkownika. Dzięki konstrukcji wykonanej z najwyższej jakości materiałów, uchwyt do TV LED THIN 345 zapewnia udźwig do 25 kg. Na uwagę zasługuje także system maskowania kabli połączeniowych (CIS) oraz dożywotnia gwarancja producenta.