www.projektory.ip.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Ekrany na trójnogu Econo Mobil Kauber

Strona główna  »  Artykuły  »  Ekrany na trójnogu Econo Mobil Kauber


Ekrany na trójnogu Econo Mobil Kauber
Ekrany na trójnogu to jedna z grup mobilnych ekranów projekcyjnych, które znajdują szerokie zastosowanie w biznesie i edukacji. Na rynku mamy dostęp do wielu rodzajów ekranów tego typu, jednak jedną z najlepszych ofert przygotowała firma Kauber w postaci ekranów z serii Econo Mobil. Są to wysokiej jakości ekrany na trójnogu w cenie, przystępnej dla każdego.

Z tego też względu cieszą się bardzo dużą popularnością w szkołach oraz małych firmach, w których zachodzi konieczność częstego przenoszenia ekranu projekcyjnego. Ekrany serii  Econo Mobil Kauber dostępne są w czterech rozmiarach: 152 x 152 cm, 178 x 178 cm, 200 x 200 cm, 244 x 244 cm. Ekrany mają możliwość regulacji wysokości dolnej i górnej krawędzi co umożliwia ustawienie formatu wyświetlania 4:3, 16:9 lub dowolnego innego.

Wszystkie ekrany na trójnogu Econo Mobil posiadają profesjonalną powierzchnię projekcyjną typu Matt White z czarnym tyłem, umożliwiającym prawidłową pracę w warunkach tylnego oświetlenia. Czarne obramowanie o grubości 3 cm w dużym stopniu zwiększa kontrast wyświetlanych prezentacji i obrazów. Kolejną ich zaletą jest regulacja Keystone’a. Specjalna, stylowa obudowa w kolorze białym lub czarnym, umożliwia montaż zarówno ścienny, jak i sufitowy.