www.projektory.ip.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Ekrany rozwijane elektrycznie Econo Electric Kauber

Strona główna  »  Artykuły  »  Ekrany rozwijane elektrycznie Econo Electric Kauber


Ekrany rozwijane elektrycznie Econo Electric Kauber
Ekrany rozwijane elektrycznie Econo Electric firmy Kauber to profesjonalne ekrany projekcyjne, które dzięki niezwykle przystępnej cenie, cieszą się dużą popularnością w szkołach i małych firmach. Są to jedyne na rynku profesjonalne ekrany w tak niskiej cenie. Seria ekranów elektrycznych Econo Electric składa się z kilku modeli, różniących się od siebie wielkością oraz proporcjami wyświetlanego obrazu.

Dostępne są ekrany o powierzchni aktywnej od  152x152 do 244x244 cm, oferujące przy tym obraz w formacie 1:1 lub 4:3. Dzięki dużej różnorodności pasują do każdego małej i średniej wielkości pomieszczenia.

Każdy ekran elektryczny Kauber serii Econo Electric posiada najwyższej klasy powierzchnię projekcyjną typu Matt White, która dzięki czarnemu tyłowi, pozwala na wyświetlanie ostrego obrazu, nawet gdy z tyłu ekranu znajduje się źródło światła. Trójwarstwowa powierzchnia projekcyjna Matt White, stanowi gwarancję jednolitego obrazu. Najważniejsze parametry techniczne: 3-warstwowa; czarny tył 1.0 gain; 450 g/m2; gr. 0.50 mm, kąt widzenia: 150°. Kolejną zaletą ekranów rozwijanych elektrycznie Econo Electric Kauber jest czarne obramowanie, zwiększające kontrast prezentacji. Obramowanie każdego ekranu ma grubość 3 cm.  Wysoki poziom estetyki zapewnia stylowa obudowa o przekroju kwadratu, dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: biała lub czarna.

W komplecie z ekranem otrzymujemy przełącznik naścienny zainstalowany na przewodzie zasilającym, który dla ułatwienia montażu zakończony jest wtyczką sieciową. Każdy ekran elektryczny Econo Electric opcjonalnie może być wyposażony w sterowanie bezprzewodowe radiowe, podczerwień lub TRIGGER 12V.