www.projektory.ip.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Ekrany manualne Econo Wall

Strona główna  »  Artykuły  »  Ekrany manualne Econo Wall


Ekrany manualne Econo Wall
Econo Wall firmy Kauber to profesjonalne ekrany rozwijane manualnie w przystępnej cenie, które idealnie sprawdzają się w szkołach i małych firmach. Dzięki wysokiej estetyce wykonania oraz stylowej obudowie w kolorze białym, pasują do wystroju każdego pomieszczenia. Nadają się zarówno do montażu ściennego, jak i sufitowego, co umożliwia ich dopasowanie do wymagań każdego użytkownika.

Zastosowany materiał projekcyjny Matt White oraz czarne obramowanie powierzchni projekcyjnej (grubość obramowania 3 cm) zapewnia doskonałe wrażenia wizualne wyświetlanych prezentacji. Na uwagę zasługuje także czarny tył powierzchni projekcyjnej, który pozwala na prawidłową pracę w warunkach tylnego oświetlenia. Dodatkowo ekrany posiadają możliwość rozwinięcia do dowolnego rozmiaru.

Ekrany manualne serii Econo Wall Kauber występują w czterech wersjach, różniących się od siebie wielkości uzyskiwanego obrazu. Dostępne są następujące rozmiary: 152 x 152 cm, 178 cm x 178 cm, 200 cm x 200 cm, 244 cm x 244 cm. Bogaty wybór pozwala na odpowiednie dopasowanie wielkości wyświetlanego obrazu do wielkości pomieszczenia.

Dane techniczne powierzchni projekcyjnej Matt White: powierzchnia 3-warstwowa; czarny tył, 1.0 gain; 450 g/m2; gr. 0.50 mm, kąt widzenia: 150°.