www.projektory.ip.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Projektory kieszonkowe 3D

Strona główna  »  Artykuły  »  Projektory kieszonkowe 3D


Projektory kieszonkowe 3D
Firma Vivitek wprowadza do sprzedaży nowe projektory mobilne LED Qumi Q2 i Q5, które mogą pracować korzystając wyłącznie z baterii, a funkcja prezentacji bezprzewodowej czyni go całkowicie bezprzewodowym projektorem na rynku. Ich niezwykle kompaktowa konstrukcja o niewielkich wymiarach (16 x 10 x 3.2 cm) i wadze zaledwie 617 gramów, pozwala na bezproblemowy transport nawet w małej torbie.

Dzięki skorzystaniu z przenośnej baterii i modułu WiFi lub przenośnej pamięci możesz całkowicie pozbyć się kabli i przewodów przy korzystaniu z projektorów Qumi.

Podstawową zaletą projektorów przenośnych Vivitek Qumi jest obsługa technologii 3D Ready oraz możliwość wyświetlenia obrazu o żywych kolorach i wyraźnych detalach w rozdzielczości WXGA, HD 720p, dzięki czemu są w stanie sprostać nawet wymagającym użytkownikom. W zależności od modelu mamy do czynienia z kontrastem 2500:1/10000:1 (Q2/Q5) i jasnością 300/500 (ANSI lumenów). Oba modele oferują obraz o przekątnej do 90 cali. Warto też podkreślić jego bezobsługową pracę i żywotność, która wynosi 30.000h (nowoczesne źródło światła LED). Oznacza to, że korzystając z niego 4h dziennie - możemy cieszyć się projektorem nawet 20 lat.

Wysokiej jakości wykończenie w połączeniu z nowoczesnym designem sprawia, że projektory kieszonkowe 3D Qumi Q2 i Q5 Vivitek, stanowią rewelacyjne uzupełnienie dla wszystkich smartphone’ów, laptopów i tabletów. Dodatkowe atuty modelu Vivitek Qumi Q5: wbudowana pamięć 4GB, system operacyjny LINUX, przeglądarka internetowa oraz złącze HDMI. Natomiast projektor mobilny Qumi Q2 posiada czytnik kart pamięci micro SD oraz interfejs mini HDMI.