www.projektory.ip.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Winda do projektora VIZ-ART

Strona główna  »  Artykuły  »  Winda do projektora VIZ-ART


Winda do projektora VIZ-ART
Winda do projektora VIZ-ART SPAV 30/420 to wysokiej klasy elektrycznie opuszczane akcesorium do wideoprojektorów, które charakteryzuje się estetycznym wykończeniem oraz doskonałą powtarzalnością zatrzymań, cichą i precyzyjną pracą. Ze względu na swoje cechy użytkowe, winda sufitowa do projektorów w wersji SPAV 30/420 idealnie sprawdzi się w każdym wymagającym systemie kina domowego.

Winda do wideoprojektora VIZ-ART SPAV 30/420 sprawia, że po skończonym seansie projektor jest całkowicie niewidoczny, dzięki czemu możliwe jest zachowanie minimalistycznego wystroju wnętrza. Obsługa windy jest wyjątkowo wygodna i łatwa. Może być realizowana za pomocą tradycyjnego włącznika klawiszowego lub drogą bezprzewodową przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Odpowiednio przemyślana konstrukcja windy do projektora SPAVMAX 60/420 VIZ-ART zapewnia wysięg do 42 cm oraz umożliwia współpracę z różnymi modelami projektorów o wadze do 60 kg (możliwość instalacji dużych i ciężkich projektorów).

Uniwersalna konstrukcja windy SPAV 30/420 sprawia, że pasuje ona do wielu modeli projektorów o wymiarach nie większych niż: szerokość 360 mm, wysokość bez ograniczeń, głębokość 520 mm. Warto także wspomnieć o innych jej cechach, takich jak: gwarancja pewność instalacji oraz 100 % bezpieczeństwo projektora przed kradzieżą, stylowe wykończenie, mechaniczne wyłączniki krańcowe, pełna powtarzalność ustawień oraz duży wybór sterowań.