www.projektory.ip.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Uniwersalny uchwyt do projektorów

Strona główna  »  Artykuły  »  Uniwersalny uchwyt do projektorów


Uniwersalny uchwyt do projektorów
Chcesz bezpiecznie zamontować projektor na ścianie lub suficie? Od wybranego mocowania do projektora oczekujesz maksymalnego poziomu bezpieczeństwa oraz swobody w regulacji położenia wideoprojektora? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania jest tak, to z całą pewnością zainteresuje Cię uniwersalny uchwyt do projektorów LC-P1 650, którego podstawowym atutem jest wszechstronność zastosowania.

Uchwyt do projektora LC-P1 650 przystosowano zarówno do montażu ściennego, jak i sufitowego. Oznacza to, że może on służyć do montażu różnego typu projektorów. Dzięki możliwości ściennego montażu, uchwyt do projektorów LC-P1 650 doskonale nadaje się do współpracy z projektorami krótkoogniskowymi i tablicami interaktywnymi. Uchwyt projektorowy LC-P1 650 z łatwością dopasujemy do posiadanego przez nas modelu projektora. Pozwala na to regulowany rozstaw ramion z otworami montażowymi (średnica 180 - 315 mm) - standard VESA maksymalnie 100 x 100 mm. Uchwyt przystosowano do współpracy z wideoprojektorami posiadającymi cztery otwory na śruby montażowe.

Nie bez znaczenia jest także duża swoboda w regulacji położenia projektora, dzięki czemu możemy go lepiej dostosować do naszych potrzeb oraz do miejsca pracy. W przypadku modelu LC-P1 650 możliwa jest 15-stopniowa regulacja pochylenia oraz regulacja odległości od powierzchni montażowej w zakresie od 430 do 650 mm. Całość wykonano z wytrzymałych materiałów, które zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa dla projektorów o wadze do 20 kg.