www.projektory.ip.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Chcesz bezpiecznie zamontować projektor na ścianie lub suficie? Od wybranego mocowania do projektora oczekujesz maksymalnego poziomu bezpieczeństwa oraz swobody w regulacji położenia wideoprojektora? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania jest tak, to z całą pewnością zainteresuje Cię uniwersalny uchwyt do projektorów LC-P1 650, którego podstawowym atutem jest wszechstronność zastosowania.
Winda do projektora VIZ-ART SPAV 30/420 to wysokiej klasy elektrycznie opuszczane akcesorium do wideoprojektorów, które charakteryzuje się estetycznym wykończeniem oraz doskonałą powtarzalnością zatrzymań, cichą i precyzyjną pracą. Ze względu na swoje cechy użytkowe, winda sufitowa do projektorów w wersji SPAV 30/420 idealnie sprawdzi się w każdym wymagającym systemie kina domowego.
Windy do projektorów multimedialnych cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników systemów kina domowego. Dzięki windom do TV możemy tworzyć ciekawe aranżacje wnętrz, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego komfortu obsługi projektora multimedialnego.
Firma Vivitek wprowadza do sprzedaży nowe projektory mobilne LED Qumi Q2 i Q5, które mogą pracować korzystając wyłącznie z baterii, a funkcja prezentacji bezprzewodowej czyni go całkowicie bezprzewodowym projektorem na rynku. Ich niezwykle kompaktowa konstrukcja o niewielkich wymiarach (16 x 10 x 3.2 cm) i wadze zaledwie 617 gramów, pozwala na bezproblemowy transport nawet w małej torbie.
Uchwyt do projektora 21612 WMS P152S firmy Vivanco to , które stworzono z myślą o bezpiecznym i wygodnym montażu sufitowym projektorów multimedialnych. Dzięki uniwersalnej konstrukcji, uchwyt sufitowy do projektorów WMS P152S Vivanco w łatwy sposób dostosujemy do konkretnego modelu wideoprojektora. Uchwyt szczególnie polecany do współpracy z projektorami posiadającymi cztery otwory na śruby montażowe. Solidna konstrukcja uchwytu zapewnia udźwig do 15 kg, co pozwala na współpracę nawet w ciężkimi wideoprojektorami.
Econo Wall firmy Kauber to profesjonalne ekrany rozwijane manualnie w przystępnej cenie, które idealnie sprawdzają się w szkołach i małych firmach. Dzięki wysokiej estetyce wykonania oraz stylowej obudowie w kolorze białym, pasują do wystroju każdego pomieszczenia. Nadają się zarówno do montażu ściennego, jak i sufitowego, co umożliwia ich dopasowanie do wymagań każdego użytkownika.
Ekrany rozwijane elektrycznie Econo Electric firmy Kauber to profesjonalne ekrany projekcyjne, które dzięki niezwykle przystępnej cenie, cieszą się dużą popularnością w szkołach i małych firmach. Są to jedyne na rynku profesjonalne ekrany w tak niskiej cenie. Seria ekranów elektrycznych Econo Electric składa się z kilku modeli, różniących się od siebie wielkością oraz proporcjami wyświetlanego obrazu.
Ekrany na trójnogu to jedna z grup mobilnych ekranów projekcyjnych, które znajdują szerokie zastosowanie w biznesie i edukacji. Na rynku mamy dostęp do wielu rodzajów ekranów tego typu, jednak jedną z najlepszych ofert przygotowała firma Kauber w postaci ekranów z serii Econo Mobil. Są to wysokiej jakości ekrany na trójnogu w cenie, przystępnej dla każdego.
Instalacja TV LED na ścianie wymaga zastosowania uchwytu o płaskiej konstrukcji. Montaż telewizora w najmniejszej odległości od ściana umożliwiają uchwyty bez regulacji, jednak takie rozwiązanie znacznie ogranicza wygodę użytkowania zamocowanego TV. Dlatego też większość specjalistów od systemów kina domowego poleca uchwyty z pełną regulacją, które niedużym kosztem odległości telewizora od ściany, pozwalają na optymalne jego dostosowanie do kierunku i wysokości wzroku widza.
Uchwyt TV do 3 telewizorów LC-CM4-40S to profesjonalne rozwiązanie, które pozwala na bezpieczną instalację sufitową płaskich telewizorów LCD, LED i Plazma. Prezentowany uchwyt sufitowy zaprojektowano z myślą o współpracy z telewizorami różnych producentów. Na tle podobnych produktów uchwyt sufitowy LC-CM4-40S wyróżnia się za sprawą dużej swobody w regulacji zamocowanych ekranów oraz bezpiecznej konstrukcji, zapewniającej udźwig do 180 kg. 
Jeżeli potrzebujesz solidnego i bezpiecznego uchwytu ściennego do projektora z 3 punktowym systemem mocowania, który dodatkowo jest szybki i wygodny w montażu powinieneś rozważyć zakup modelu LC-PM7. Został on skonstruowany z myślą o bezproblemowym montażu projektorów krótkoogniskowych.
LC-PM2 to uchwyt sufitowy do projektorów multimedialnych, przeznaczony do współpracy z projektorami z 4 punktami montażowymi. Proponowany produkt charakteryzuje estetyczny wygląd oraz konstrukcja z najwyższej jakości materiałów, zapewniająca wygodny i bezpieczny montaż dla projektorów o wadze do 15 kg.
Uchwyt sufitowy do projektora LC-PM6 to uniwersalne rozwiązanie, które zaprojektowano z myślą o współpracy z projektorami multimedialnymi różnych producentów. Jedną z podstawowych zalet użytkowych uchwytu do projektorów z serii LC-PM6 jest uniwersalny system mocowania, który pozwala na montaż projektorów posiadających 3 otwory na śruby mocujące.
Przedstawiamy funkcjonalny, estetycznie wykonany i atrakcyjny cenowo, wózek do transportu dwóch telewizorów (LCD, LED, Plazma) z serii LC-TR3-40S, który ze względu na swoje walory użytkowe cieszy się dużą popularnością wśród tego typu produktów. Jedną z najważniejszych właściwości użytkowych wózka TVLC-TR3-40S jest uniwersalna konstrukcja uchwytów mocujących TV, dzięki czemu prezentowany wózek pasuje do różnej wielkości telewizorów, niezależnie od ich producentów.
LC-TR5-40S to przystępny cenowo wózek TV, który zaprojektowano pod kątem współpracy ze średniej wielkości telewizorami typu LCD, LED i Plazma. Prezentowany wózek do telewizorów wyróżnia się za sprawą wysokiej estetyki wykonania, uniwersalnej konstrukcji oraz możliwości łatwego przemieszczania telewizora.
Uniwersalne uchwyty do projektora UltraDirect Kauber stanowią jedną z ciekawszych propozycji na sufitowy montaż projektorów kina domowego oraz wideoprojektorów dla biznesu i edukacji. Najważniejszą opcją użytkową omawianego produktu jest możliwość współpracy z różnymi modelami projektorów, na ci pozwala uniwersalny rozstaw otworów montażowych.
Przedstawiamy wysokiej klasy ekran projekcyjny na trójnogu NOBO 200x151,3, który ze względu na swoje cechy użytkowe idealnie sprawdza się w biznesie i edukacji. Prezentowany produkt jest ekranem wysuwanym ręcznie, który wyposażono w najwyższej jakości powierzchnię projekcyjną typu Matt White o obszarze użytkowych 195x146,3 cm, co pozwala na wyświetlanie dużych obrazów w formacie 4:3.
Prezentujemy nowy, uniwersalny uchwyt do telewizora LCD, LED i Plazma firmy Vogels z serii WALL 1345, który pozwala na zawieszenie na ścianie praktycznie każdego ekranu LCD i PLAZMA o przekątnej w zakresie 32 – 55” (81 – 140 cm). Uchwyt do TV WALL 1345 cechuje się bardzo wysoką funkcjonalnością, która sprawia, że jest jednym z częściej kupowanych produktów tego typu. 
WALL 1325 Vogels to markowy uchwyt ścienny dedykowany dla dużych i ciężkich telewizorów z ekranami LCD/ LED/ PLAZMA. Prezentowany produkt charakteryzuje się bardzo wytrzymałą konstrukcją, na której bez obaw możemy zawiesić płaski telewizor o wadze do 45 kg.
Physix PHW200M firmy Vogels to estetycznie i solidnie wykonany uchwyt LCD / LED z opcją regulacji mocowanego ekranu w płaszczyźnie poziomej w zakresie 15 stopni. Prezentowany uchwyt ścienny został odpowiednio przystosowany do współpracy z telewizorami różnych producentów.
Miło nam zaprezentować wysokiej klasy uchwyt do projektora z serii UP 68-110 Profi, będący produktem znanej i cenionej na rynku firmy Kauber. Prezentowany uchwyt projektor podobnie jak inne produkty tej marki doskonale łączy wysoką jakość wykonania z podwyższoną funkcjonalnością i atrakcyjną ceną.
Oferta firmy Vivanco została poszerzona o nowe uchwyty do TV LED z serii A2615 Ultra Slim, które dzięki swoim cechom użytkowym z całą pewnością sprostają wymaganiom wybrednych użytkowników. Na początku należy zaznaczyć, że serii A2615 Ultra Slim została opracowana z myślą o montażu małych telewizorów LED, posiadających ekran o przekątnej nie większej niż 26 cali.
Przenośne odtwarzacze DVD to urządzenia, które coraz częściej znajdują zastosowania w samochodach, ponieważ w znacznym stopniu umilają długie podróże. Jednak aby w pełni cieszyć się odtwarzaczami DVD podczas podróży samochodem musimy do nich dobrać odpowiednie uchwyty DVD.
EFW 8345 Motion+ firmy Vogels to wysokiej jakości uchwyty TV, wyróżniające się na tle innych produktów tego typu za sprawą podwyższonej funkcjonalności oraz wygody montażu i użytkowania. Prezentowane uchwyty TV pasują do płaskich telewizorów LCD/ LED/ Plazma z ekranami o przekątnej w zakresie od 32 do 50 cali.
Prezentujemy wysokiej klasy uniwersalne uchwyty do projektora Kauber z serii UP 42-65, które dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, pozwalają na funkcjonalny i bezpieczny montaż praktycznie wszystkich wideoprojektorów (uniwersalny rozstaw otworów montażowych). Uchwyty do projektora z serii UP 42-65 doskonale sprawdzają się w wysokich pomieszczeniach, ponieważ zostały wyposażone w specjalny wysięgnik.
Ekrany ramowe to specjalizowane ekrany projekcyjne, które stworzono z myślą o prowadzeniu projekcji wielkoformatowej w plenerze. Konstrukcja ekranów ramowych pozwala na ich swobodne przenoszenie z miejsca na miejsce.
Vivitek D925TX to wysokiej jakości projektor multimedialny, który dzięki swojej specyfikacji technicznej doskonale sprawdza się w małych pomieszczeniach. Na wyposażeniu projektora z serii Vivitek D925TX znajdziemy wysokiej klasy szerokokątny obiektyw, który pozwala na wyświetlanie dużego obrazu z małej odległości.

Projektor multimedialny z serii PDG-DXL100 firmy Sanyo to produkt, który doskonale nadaje się do prowadzenia prezentacji multimedialnych w niedużych salach lekcyjnych, konferencyjnych i szkoleniowych. Podstawową cechą użytkową prezentowanego projektora jest szerokokątny obiektyw, który umożliwia wyświetlanie dużego obrazu z małej odległości.
Projektor multimedialny z serii Casio XJ-A245 to zaawansowane technicznie urządzenie, które dzięki bogatemu zapleczu technologicznemu oraz bardzo korzystnym parametrom pracy idealnie nadaje się do zastosowań biurowych i edukacyjnych. Projektor z serii Casio XJ-A245 posiada unikalną płaską konstrukcję, niewielkie rozmiary i wagę, dzięki czemu można go łatwo przenosić z miejsca na miejsce (doskonale sprawdza się w zastosowaniach mobilnych).

Archiwum