www.projektory.ip.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Windy do projektorów multimedialnych

Strona główna  »  Artykuły  »  Windy do projektorów multimedialnych


Windy do projektorów multimedialnych
Windy do projektorów multimedialnych cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników systemów kina domowego. Dzięki windom do TV możemy tworzyć ciekawe aranżacje wnętrz, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego komfortu obsługi projektora multimedialnego.

Jedną z ciekawszych propozycji rynku akcesoriów AV stanowi winda sufitowa do wideoprojektorów SIMPLE Slim 9/350 VIZ-ART, która doskonale nadaje się do zastosowania w kinie domowym. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, proponowane rozwiązanie charakteryzuje się wyjątkowo łatwą obsługą, która odbywa się za pomocą włącznika klawiszowego lub pilota. Winda SIMPLE Slim 9/350 jest produktem uniwersalnym, który z łatwością dopasujemy do posiadanego modelu projektora. Pasuje ona do wszystkich projektorów o wymiarach – szerokość 460 mm, wysokość bez ograniczeń, głębokość do 536 mm, i wadze nie większej niż 9 kg.

Warto także zaznaczyć, że jest to jedyna widna do projektorów, która pozwala na umieszczenie wideoprojektora w przestrzeni 24 cm ponad sufitem z możliwością opuszczenia projektora do 35 cm. Na uwagę zasługują także inne cechy użytkowe proponowanego rozwiązania, takie jak: pełna powtarzalność ustawień, zatrzymanie na wybranej wysokości, cicha i bezawaryjna praca, możliwość programowania przez wejścia cyfrowe oraz połączenie z modułem Trigger.